Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
A czy ty oglądasz "SGU" na Sci-Fi? [wideo]
A czy ty oglądasz

Druga seria "Stargate Universe" trwa na dobre na kanale Sci-Fi Universal! Czas przedstawić rozpiskę emisji oraz wideo promocyjne. Pierwszy odcinek drugiego sezonu miał premierę 14 sierpnia i od tego momentu stacja będzie emitować cały drugi sezon. Póki co nie ma jeszcze ramówki na miesiąc październik, więc nie wiemy czy po wyemitowaniu 10 odcinków nastąpi krótka przerwa.


Lecz jeśli będzie to nie ma się czemu dziwić - jest to już sprawdzony schemat, podobną taktykę stosowała stacja Syfy. Ma to swoje plusy i minusy. Jednak z pewnością na polskim odpowiedniku tak długiej przerwy zimowej nie będzie.


Jakie niespodzianki przygotowała stacja na czas emisji? Jednym z takich "specjałów" są felietony na stronie Sci-Fi Universal ukazujące się zaraz po emisji. Po więcej informacji odnośnie felietonów odsyłamy na facebooka stacji oraz stronę bloga. Zachęcamy do czytania ponieważ to nasz redakcyjny kolega wziął na siebie odpowiedzialność pisania tekstów.


A jak prezentuje się emisja? Popatrzmy:  • Episode 1: Interwencja (02x01) - 14 sierpnia - 21:00. Everett i jego załoga kontynuują swe próby ocalenia "Destiny", odpierając jednocześnie ataki sił Przymierza Lucjan.  • Episode 2: Następstwo (02x02) - 25 sierpnia - 21:00. Załodze zaczyna brakować wody i żywności. Zdesperowany Rush postanawia przejąć kontrolę nad sterami statku i wylądować na nieznanej planecie.  • Episode 3: Przebudzenie (02x03) - 28 sierpnia - 21:00. Statek trafia na ślad innego pojazdu Pradawnych, który do złudzenia przypomina "Destiny", i mógłby ewentualnie umożliwić im powrót na Ziemię.  • Episode 4: Patogen (02x04) - 4 września - 21:00. Eli i Rush dochodzą do wniosku, że Chloe dziwnie się zachowuje. Odkrywają, że wszczepiony jej przez obcych porywaczy patogen pozwala im nią sterować.  • Episode 5: Cloverdale (02x05) - 11 września - 21:00.  Zespół Scotta bada nową planetę. Porucznik zostaje zarażony przez roślinopodobną istotę i ulega halucynacjom, dotyczącym odmiennego życia na Ziemi.  • Episode 6: Metoda prób i błędów - 18 września  - 21:00. Pułkownik Young zaczyna wątpić w swój zdrowy rozsądek, gdy nawiedzają go wizje statku Destiny, zniszczonego wskutek ataku wroga.  • Episode 7: Dobro ogółu - 25 września - 21:00. Young postanawia wyjaśnić kwestię dotychczasowej kontroli nad Destiny z uwięzionym wraz z nim na pokładzie obcego okrętu Rushem.


W tym tygodniu więc premierę będzie miał trzeci epizod "Przebudzenie". Zarezerwujcie sobie tę godzinę w kalendarzu, gdyż jest to jeden z lepszych odcinków.


ZOBACZ POLSKI TRAILER II SEZONU "SGU"

chevron
Komentarze
Spiff
23.08.2011, 15:29:01
Szkoda, że nasze statystyki oglądania SGU nie mają znaczenia w kwestii słupka SyFy. Jednakowoż miło, że u nas również jest szansa obejrzeć serial "na legalu"

Jeszcze tylko niech jakaś mądra głowa w Polsce wyda wszystkie sezony SG na nasz rynek - przetłumaczony, z bonusikami, w normalnej cenie. Ach, te marzenia
Spiff
23.08.2011, 19:02:01
Trudno się nie zgodzić - oby tak dalej!
Scroull
27.10.2011, 15:46:00
Kurczę SGU
Ja chcę dalszy ciąg stargate :{
krew zalewa, bo zostało tylko Supernatural do oglądania
Scroull
10.11.2011, 22:07:19
To najnowszy post więc się tak zapytam wie ktoś kiedy będzie gra stargate na PC ?
Arwena
17.12.2011, 12:47:48
O la la! Czy ktoś w ogóle ogląda SGU?! Chyba tylko desperaci! Szkoda czasu i atłasu. Tyle kasy utopionej w błocie, a przecież można by za to nakręcić jakiś film z SG-1...
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: