Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Richard Dean Anderson gościnnie w Sitcomie
Richard Dean Anderson gościnnie w Sitcomie

Aktor grający w Stargate SG-1 postać Jacka O'Neilla pojawi się gościnnie w jednym z odcinków nowego sitcomu: Nie zadzieraj z zołzą spod 23 (Don't Trust the B---- in Apartment 23).  Aktor zagra samego siebie w wyolbrzymionej i humorystycznej wersji.


To nie pierwszy jego gościnny występ w sitcomach. Jakiś czas temu razem z córką aktor zagrał gościnną rolę w serialu Dorastająca nadzieja (Raising Hope). Był to ich pierwszy wspólny występ na ekranie. Zobaczyć ich razem możecie w s02e06.

Ostatnio Richard Dean Anderson był również twarzą kampanii nowego Mercedesa-Benz Citan. Aktor powrócił do korzeni i zagrał MacGyvera w 3 odcinkowej reklamie trwającej łącznie ok. 12 minut. MacGyver wykorzystując swoje zdolności konstruktorskie, po raz kolejny staję do walki z przestępcami. 

 
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: