Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Zemsta Teal'ca
Zemsta Teal'ca

W czwartek 13.12.2012 pojawi się nowy dodatek do gry Stargate Command dostępnej aktualnie na platformę iOS. Nowy dodatek nosi tytuł Teal'c's Revenge. Jak sama nazwa wskazuję w grze wcielimy się w postać Teal'ca a naszymi przeciwnikami będą Jaffa, Goa'uld oraz Replikatorzy. 


Teal'c's Revenge to gra z gatunku bijatyk, na potrzeby gry stworzone zostało w pełni zintegrowane i intulicyjne środowisko wykorzystujące najlepsze elementy ze świata Stargate. Grafika jest bardzo ładna i płynna, a twórcy postarali się o to, aby lokalizację w których rozgrywać się będą pojedynki, pokrywały się z tym co mogliśmy zobaczyć w serialu. 

W grze pojawiają się również inne znane postacie takie jak Daniel Jackson czy Samanta Carter. Ruchy i techniki walki inspirowane są pojedynkami z odcinków "The Warrior" oraz "Threshold" Oklaski należą się również za prosty i przejrzysty tutorial w którym szybko dowiemy się w jaki sposób parować ciosy i natychmiast przechodzić do kontraataku.

Dodatek Teal'c's Revenge kosztować będzie 99 centów i dostępna w sprzedaży będzie od 13.12.2012 r. Sama gra zajmować będzie ok. 55 MB pamięci na telefonie. Niestety gra dostępna będzie tylko na platformę iOS i zapewne nie doczeka się swojej wersji na Androida.

Firma Arkalis Interactive która jest twórcą dodatku odpowiedzialna jest również za powstawanie nowej gry w świecie Stargate o roboczym tytule "Stargate Unleashed" o której pisaliśmy jakiś czas temu.

Oficjalny trailer zobaczyć możecie TUTAJ

Zrzuty ekranu z gry dostępne są TUTAJ

 

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: