Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Amanda Tapping reżyserem w Primeval New World
Amanda Tapping reżyserem w Primeval New World

Dzisiaj 17.12.2012 o 10E/7P czyli o 01:00 rano czasu Polskiego, na stacji SPACE Channel wyemitowany zostanie s1e08 odcinek Primeval New World, odcinek nosi nazwę "Truth". 


Jest to jeden z 3 odcinków którego reżyserem jest znana wszystkim fanom serialu Stargate SG-1 Amanda Tapping. Aktorka odpowiada również za wyreżyserowanie odcinka s1e06 "Clean Up on Aisle Three" który swoją premierę miał 03 grudnia oraz odcinka s1e10 "The Great Escape".

"Primeval New World to spin-off popularnego w Wielkiej Brytanii serialu "Primeval".  W serialu grupa naukowców zajmuje się badaniem dziwnych anomalii czasowych, a także tropieniem i łapaniem prehistorycznych (oraz futurystycznych) stworzeń, którym udało się przez nie przedostać do naszej rzeczywistości."

Krótki wywiad z Amandą Tapping opowiadającej o Primeval New World możecie zobaczyć TUTAJ.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: