Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
9 sezon Stargate SG-1 na SciFi Universal
9 sezon Stargate SG-1 na SciFi Universal

Wielkimi krokami zbliżają się święta a stacja Sci Fi Universal uraczyła nas właśnie emisją 9 sezonu Stargate SG-1. Pierwszy odcinek wyemitowany został wczoraj (17.12.2012) o godzinie 17.00 


9 i 10 sezon to nowy przeciwnik - Ori oraz Przymierze Lucjan, nowy lider SG-1 - Cameron Mitchell, nowy generał  Stargate Command - Hank Landry i oczywiście nowe przygody. Ostatnie sezony nie odbiegają poziomem od poprzednich 8, wprowadzają natomiast wiele istotnych zmian do serialu.

Fabuła rozpoczyna się gdy SG-1 jest w rozsypce. Samanta Carter przyjęła nową posadę, Teal,c odszedł z programu jakiś czas temu a Daniel wybiera się na Atlantydę. Cameron Mitchell jest jednak zawzięty i chce skompletować drużynę na nowo.

W nowych sezonach odchodzimy od tematu goa'uld (chociaż wątki przeplatają się do końca serii) skupiając się na nowym przeciwniku Ori. Dużą rolę odgrywa tym razem Mit arturiański, co jest świeżym spojrzeniem na serie. Pojawiają się rycerze, Merlin, średniowieczne wioski. Nowości jest wiele, zapraszam do oglądania 9 sezonu.

Powracają: Amanda Tappin, Michael Schanks, Christopher Judge oraz gościnnie w kliku odcinkach Richard Dean Anderson.

Nowe odcinki oglądać możecie na Sci Fi Universal od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 z powtórką o 01.00 i 09:00 dnia następnego. 
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: