Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
App Stargate Command dostępna na Androida
App Stargate Command dostępna na Androida

Nowa aplikacja Stargate Command jest już dostępna na platformie Android, do zeszłego roku cieszyć się nią mogli tylko posiadacze platformy iOS.


Aplikacja pozwala na zwiedzanie pomieszczeń znanych z serialu. Dostępne są również różne mini gry, jedną z nich jest granie w golfa przy otwartych wrotach. Pierwszy duży dodatek Teal,c Revenge o którym pisaliśmy jakiś czas temu, dostępny będzie wkrótce w cenie $ 1.99. 

Stargate Command można pobrać za darmo z Google Play. Aplikacja działa na nowszych modelach telefonów (Nie udało mi się jej uruchomić na Galaxy S). Twórca gry firma Arkalis-Interactive zapowiedziała jednak aktualizację i wspieranie rozwoju tak aby gra kompatybilna była z większą liczbą urządzeń pod systemy android.
chevron
Komentarze
kozuch
03.02.2013, 10:52:42
Chyba nie mam co liczyć aby działała na Android 2.1
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: