Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1: Unleashed
Stargate SG-1: Unleashed

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Wygląda na to że gra będzie mieć kilka epizodów tworzących spójną historię.


Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy robią ogromne wrażenie.

Serialowe gwiazdy: Richard Dean Anderson, Michael Shanks, i Amanda Tapping podkładali swoje głosy na potrzeby gry. Nadal nie jest jasne czy Christopher Judge również użyczył swojego głosu.

Zwiastun przedstawia nowego Goa'ulda w postaci kobiety. Nie wiadomo czy Stargate SG-1: Unleashed jest osobną grą czy kolejnym dodatkiem do znanej aplikacji Stagate Command.

Prawdopodobnie aplikacja dostępna będzie na platformę iOS i Androida.

Poniżej wspominany trailer:

chevron
Komentarze
Moradin10
12.04.2013, 23:17:38
Najbardziej chciałbym gre typu MMORPG taka jaka jest w uniwersum SW, albo jaka powstaje z uniwersum Marvela. Można by całkowicie zatopić się w takim świecie.
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: