Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Michael Schanks w filmie biograficznym
Michael Schanks w filmie biograficznym

Michael Schanks wraca na lód jako legendarny kanadyjski hokeista, w filmie "Mr. Hockey: The Gordie Howe Story". Hallmark Channel ogłosił że będzie to film biograficzny wyemitowany w sobotę 4 maja.


W filmie starszy Howe wraca z emerytury kiedy jego żona Colleen (w tej roli Kathleen Robertson, Beverly Hills: 90210) wynegocjowała dla niego kontrakt grania w nowo powstałej lidze WHA w jednej drużynie razem ze swoimi dwoma synami.

Howe oficjalnie przeszedł na emeryturę w 1980 r. w wieku 52 lat. Do tej pory jest to zawodnik, który zaliczył najwięcej meczów i najwięcej sezonów w NHL. Rozegranych meczy (1767), bramki(801), punkty (1850).

Mr. Hockey zostanie wyemitowany w Kanadzie 28 kwietnia, zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie Michaela Shanksa.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: