Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Premiera Stargate Unleashed
Premiera Stargate Unleashed

Dzisiaj tj.14.03.2013 r. odbyła się premiera najnowszej gry w unwersum Stargate SG-1, przeznaczonej na platformy iOS za miesiąc gra dostępna będzie również na Androida.


Richard Dean Anderson znany jako Pułkownik Jack O'Neill, opowiada o szczegółach swojej pracy przy nowej grze firmy Alcaris, Stargate Unleashed.


Nową grę wyróżnia podkładanie głosów przez oryginalną obsadę serialu: Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping i Christopher Judge, bardzo starali się aby w gra sprawiała jeszcze większą przyjemność wszystkim graczom. W aplikacji pojawia się również Generał Hammond, grany w oryginale przez nieżyjącego już znakomitego aktora Don S. Davisa. (a jego głos na potrzeby gry podłożył inny aktor)

W aplikacji widzimy jak zespół SG-1 staję na przeciwko Goa'ulda Sekhmet, którego klon odegrał rolę w Siódmym sezonie w odcinku "Resurrection". Na podstawie obecności Generała Hammonda, rangi pułkownika jaką w grze ma Jack O'Neill oraz fryzury Teal'ca, możemy oszacować że akcja gry rozgrywa się nie później jak w sezonie siódmym.

 

Zapraszamy do oglądania dyskusji Richarda Dean Andersona na temat gry Stargate Unleashed TUTAJ
chevron
Komentarze
Moradin10
12.04.2013, 23:25:02
OMG jak on się postarzał od czasu pierwszego sezonu SG1 oraz McGaywera
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: