Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Zwiastun Mr. Hockey z Michaelem Shanksem
Zwiastun  Mr. Hockey z Michaelem Shanksem

Michael Shanks wraca na srebrny ekran w filmie biograficznym  Mr. Hockey: The Gordie Howe Story. Premiera filmu już 28 kwietnia (w Kanadzie Stacja CBC) 4 maja na Hallmark Channel (USA)


Jako Kanadyjski miłośnik i amatorski gracz w hokeja Shanks opisuję ten projekt jako role życia dla niego. Aktor był pierwszym i jedynym wyborem w filmie reżyserii Andy Mikita (producenta i reżysera znanego w uniwersum Stargate).

Historia skupia się na późnej karierze jednego z najlepszych zawodowych graczy hokeja w USA i Kanadzie, który wystawił na próbę swoją reputacje aby w wieku 45 lat powrócić do zawodowego hokeja w nowo utworzonej Kanadyjskiej lidze w jednej drużynie u boku dwóch synów.

Mr. Hockey swoją premierę będzie miał jak wyżej wspomniałem 28 Kwietnia (Kanada) 4 maja na kanale Hallmark (USA) a następnie kilka dni później film wydany zostanie na DVD.

 

Trajler zobaczyć możecie TUTAJ

Kulisy tworzenia filmu TUTAJ
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: